25 způsobů, jak zformovat postavu

8. února 2008 v 17:45 | MiLi |  Sport, cvičení
Aerobik Množství spálených kalorií* - 228 za půl hodiny Potenciál aktivity na tvarování postavy - Tonizace břišního svalstva, svalových skupin boků, stehen a hýždí a v závislosti na typu provozovaného aerobiku i dalších svalových skupin.
Běh na lyžích Množství spálených kalorií* - 486-1116 za hodinu v závislosti na rychlosti a na terénu, kterým běháte Potenciál aktivity na tvarování postavy - Tonizace svalstva horních končetin a ramen, svalstva břišního a hýžďového, svalových skupin na bocích, svalů stehen a lýtek, jakož i svalů spodních a horních partií zad.
Elipsový trenažér Množství spálených kalorií*- 500-600 kalorií za hodinu Potenciál aktivity na tvarování postavy - Tonizace veškerých svalových skupin od pasu dolů a zároveň spalování tuků.
Chůze Množství spálených kalorií* - 100 kalorií za půl druhého kilometru Potenciál aktivity na tvarování postavy - Tato forma pohybu tonizuje svalstvo stehenní a hýžďové svaly, dále pak svalstvo boků a krajiny břišní.
Jízda na kole Množství spálených kalorií* - 135-345 za půl hodiny jízdy v závislosti na vaší rychlosti a na terénu Potenciál aktivity na tvarování postavy - Posilování a tonizace veškerých svalových skupin od pasu dolů včetně svalstva hýžďového, svalů stehen a lýtek.
Jízda na kolečkových bruslích Množství spálených kalorií* - 340-476 za jednu hodinu v závislosti na tom, s jakou intenzitou na kolečkových bruslích jezdíte Potenciál aktivity na tvarování postavy - Toto cvičení tonizuje svalové skupiny dolních končetin, především pak svaly lýtek a vnitřní a vnější strany stehen, hýžďové svaly a svalstvo krajiny břišní.
Kondiční běh a běžecký simulátor Množství spálených kalorií* - 102 kalorie za půl druhého kilometru Potenciál aktivity na tvarování postavy - Toto cvičení působí na zpevňování svalových skupin lýtek, svalstva stehen a hýžďových svalů a v poněkud menší míře i svalstva krajiny břišní.
Pěší turistika Množství spálených kalorií* - 250 kalorií za 30 minut Potenciál aktivity na tvarování postavy - Toto cvičení tonizuje svalové skupiny dolních končetin a hýžďové svaly, kromě toho má i kladné účinky na zvyšování vaší aerobní kapacity a vytrvalosti. Použijete-li turistické hole, dosáhnete tím i tonizace svalstva horních končetin a zad.
Plavání Množství spálených kalorií* - 249-351 kalorií za 30 minut v závislosti na plaveckém stylu a rychlosti plavání Potenciál aktivity na tvarování postavy - Umožňuje značně intenzivní spalování kalorií a tonizuje svalstvo celého těla, zvláště pak svaly nohou, svalstvo boků, trupu a rukou, svaly prsní a svalstvo zádové.
Práce v domácnosti Množství spálených kalorií* - 30-50 kalorií za 10 minut Potenciál aktivity na tvarování postavy - Tonizuje svalové skupiny horních končetin, pletence ramenního, hrudní svalstvo, svalstvo zad, hýžďové svaly, svalstvo krajiny břišní a svaly dolních končetin.
Práce v okolí domu Množství spálených kalorií* - Sekání:76 kalorií za 10 minut, Hrabání:37 kalorií za 10 minut, Úpravy živých plotů: 52 kalorií za 10 minut Potenciál aktivity na tvarování postavy - Tato aktivita tonizuje svalstvo paží, pletence ramenního, prsní svaly, svalstvo zad, hýžďové svaly, svaly krajiny břišní a svalstvo dolních končetin.
Rotoped Množství spálených kalorií* - 130-330 kalorií za 30 minut Potenciál aktivity na tvarování postavy - Toto cvičení tonizuje svalstvo dolních končetin a hýžďové svaly.
Rychlá chůze Množství spálených kalorií* - 198-250 kalorií na půl druhého kilometru (15 minut) Potenciál aktivity na tvarování postavy - Tato forma pohybu tonizuje svalstvo stehenní a hýžďové svaly, dále pak svalstvo boků a krajiny břišní.
Simulátory běhu na lyžích Množství spálených kalorií* - 254-339 za půl hodiny v závislosti na intenzitě tréninku. Potenciál aktivity na tvarování postavy - Tonizace svalových skupin na bocích, svalstva hýžďového, svalů stehen, svalstva horních končetin a ramen, ajkož i svalů spodních a horních partií zad.
Skákání přes švihadlo Množství spálených kalorií*- 110-130 kalorií za 10 minut Potenciál aktivity na tvarování postavy - Toto cvičení mimořádně působí na intenzivní spalování kalorií. Zpevňuje svalové skupiny stehen a hýžďové svaly, má i kladní účinky na rozvoj lýtkového svalstva.
Step aerobik Množství spálených kalorií*- 300 kalorií za 30 minut při použití kroku o délce 15 centimetrů Potenciál aktivity na tvarování postavy - Toto cvičení využívá svalstvo celé spodní části těla, zvláště pak svaly stehenní, svalstvo boků a kyčlí a hýžďové svaly.
Steppery a simulátory chůze Množství spálených kalorií*- 250-350 kalorií za 30 minut Potenciál aktivity na tvarování postavy - Toto cvičení tonizuje svalstvo stehenní a hýžďové svaly, dále pak svalstvo boků a lýtek.
Šlapací simulátor (studiová cyklistika) Množství spálených kalorií*- Přibližně 535 kalorií za 45 minut Potenciál aktivity na tvarování postavy - Toto cvičení působí na zeštíhlení svalů stehenních a hýžďových a tonizuje svaly krajiny břišní.
Tanec Množství spálených kalorií*- Za půl hodiny: klasický tanec105, aerobik 201-276, moderní tance 147, country tance 150 Potenciál aktivity na tvarování postavy - Tonizace svalových skupin stehen a lýtek, břicha, hýždí, pletence ramenního, horních končetin a horní partie svalstva zádového.
Tenis Množství spálených kalorií*- 475 kalorií za 60 minut v průběhu vysoce náročného zápasu Potenciál aktivity na tvarování postavy -Tento pohyb tonizuje svalstvo stehenní, hýžďové a lýtkové.
Veslování Množství spálených kalorií*- 240-360 kalorií za 30 minut Potenciál aktivity na tvarování postavy - Toto cvičení tonizuje svalstvo celého těla, zvláště pak svaly stehenní a hýžďové, dále pak svalstvo horních končetin, svaly krajiny břišní a zádové svalstvo.
Vodní aerobik Množství spálených kalorií*- 200-250 kalorií za 30 minut Potenciál aktivity na tvarování postavy - Toto cvičení tonizuje svalstvo stehenní a hýžďové, dále pak svalstvo boků, svaly krajiny břišní, svalstvo lýtkové, pažní a další svalové skupiny.
Zahradničení Množství spálených kalorií*- Sázení sazenic:48 kalorií za 10 minut, Pletí: 62 kalorií za 10 minut, Okopávání: 86 kalorií za 10 minut Potenciál aktivity na tvarování postavy - Toto cvičení aktivuje svalstvo celého těla, tonizuje svalové skupiny horních končetin, pletence ramenního, hrudní svalstvo, svalstvo zad, hýžďové svaly, svalstvo krajiny břišní a svaly dolních končetin.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 www.doplnky-fitness.cz www.doplnky-fitness.cz | Web | 14. února 2009 v 12:33 | Reagovat

Ahoj. Za prvé bych se chtěl omluvit za reklamu, ale fakt mi to nedalo a musím se pochlubit. Kukněte sem: www.doplnky-fitness.cz. Jestli chcete zhubnout, vypadat krásně, udělat ze sebe svalovce, kvalitně posilovat, dělat kulturistiku a další věci, tak to určitě navštivte. Sám jsem tam už parkrát nakoupil a nemůžu si to vynachválit. Klikejte na web a jste tam a navíc za pokus nic nedáte ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama