Říjen 2008

30.10.

30. října 2008 v 20:10 | MiLi |  Jídelníček
Snídaně: musli tyčinka

Svačina: nic

Oběd: 2 celozrn. plátky chleba, cottage, šunka

Svačina: nic

Večeře: 2 malý kuřecí párky

Sport: nic:(

Zase škola, končí pohoda

29. října 2008 v 21:22 | MiLi |  Memory

Ahojky. Taky vás zítra čeká škola? Koho ne, tak mi to ani neříkejte nebo se rozčílím:) A jak jste si ty prázdniny užili? No já měla bezva víkend, ale to už jsem vám psala a tyhle tři dny jsem jaksi proflákala, náladu mi akorát kazilo počasí a samozřejmě ještě myšlenky na něj.
Jinak dnes místo učení jsem strávila v koupelně s pleťovýma maskama, pěnama…:) Tak doufám, že to zítra bude ve škole v cajku. A byla jsem nakupovat, mám novou mikinu a vestu, takže někdy dám nespíš fotky, aby jste viděli, co jsem si vybrala. Co vy jste dělali dnes?
Chtěla bych vám napsat článek o něčem a nějak to nevyšlo:) Co ale můžu říct, že se těším na pátek, nejenže tenhle den mám ráda, ale jedu kámošce na prodlouženou, mě to baví víc než na naše, nemusím tancovat a skvěle se bavím a možná k tomu bude tentokrát dobrá společnost jednoho kluka:)
Tak to zítra v tý škole přežijte však jen dva dny nás čekaj:)

29.10

29. října 2008 v 17:17 | MiLi |  Jídelníček
Snídaně: rýžová kaše s meruňkami

Svačina: nic

Oběd: 2 malý celozrn. plátky chleba, cottage, šunka, paprika

Svačina: 2 musli karamelový kolečka

Věčeře: trošku pomelo, měla jsem ale hlad takže rizoto

Sport: 30 min. tance, 5 min skákání na švihadle

28.10

28. října 2008 v 20:18 | MiLi |  Jídelníček
Snídaně: laskonka

Svačina: nic

Oběd: rizoto, okurka

Svačina: nic

Večeře: 2 malý celorzn. plátky chleba, cottage sýr, šunka, paprika

Sport: 30 min. tance

Já vím, svačiny budou určitě až začne zase škola.

A ještě bych se váš chtěla zeptat, máte nějaký doporučený sporty? Potřebovala bych hlavně na zadek a stehna, ale jsem celkem už líná:)

27.10

27. října 2008 v 21:20 | MiLi |  Jídelníček
Snídaně: jogurt, musli

Svačina: nic

Oběd: rizoto, okurka

Svačina: nic

Večeře: Activie tvarohová, 1/2 celozrn.rohlíku

Sport: 1,5 hodiny tance

I´m happy. I love dancing

26. října 2008 v 19:35 | MiLi |  Memory
Děkuju holky moc za komentíky, jsem ráda, že jste na mě nezapomněli.
Jak si užíváte prázdniny? Já jsem včera odjela za kámoškou a s jejíma rodičema jsme jeli do Hradce na Keks, bylo to uplně moc fajn, má super rodiče, sice tam nebyl jeden kluk s kterým jsem měla minule trošku úlet ale tak se potkáme jindy:) Miluju noční jízdu autem, miluju skvělou náladu a tancování. Dneska ještě přijela jedna kámoška a šli jsme fandit na fotbal, takže jsem se dál vyřvala, no a něco málo před chvílí jsme se vrátila dom.
Mám prostě fajn náladu, ležím v posteli, odpočívám, poslouchám písničky, píšu si s lidičkami a jím zmrzlinu. Mějte se taky moc fajn a užíjte těch pár dní volnej dních.

Malé shrnutí:)

24. října 2008 v 21:29 | MiLi |  Memory
Ahojky holky, jak se máte? No tak se nakonec vracím na blog, sice nevím jestli to budu stíhat a jak dlouho mi to vydrží ale vy se mnou budete mít trpělivost ne?:)
Chtěla bych vám toho tolik napsat a najednou nevím nic, změnilo se hodně věcí. Chodím do prváku na střední školu obor cestovní ruch a managment, je to makačka ale celkem to zvládám, myslela jsem, že bude hůř, tak jsem příjemně překvapena. Mno ale jinak nálada je taková smutnější, to je taková delší záležitost,letní
prázdniny jsem si suprově užívala hlavně s klukama:) No a zamilovala jsem se do jednoho kluka, celou dobu mě ujišťoval jak mě má rád a miluje a pak mu šlo stejnak jen o sex a to jsem se ještě kvůli Němu rozešla s klukem, kterej mě měl opravdu rád, ale zas mě to s tím nebavilo. Sama se v tý situaci nevyznám, hlavně v Něm, nemá to budoucnost ale tolik mě přitahuje, stejnak je nejspíš konec tak už je to jedno:(
No jinak hubnutí jde to tam různě, nějak jsem jedla normálně a teď poslední dobou trochu dietněji ale občas se taky nepovede že:) Ale z 60 kilo mám myslím 56 takže trochu spokojenost ale nějaký to kilo bych chtěla dál dolů.
Tak snad mi písnete, budu ráda a doufám že brzy bude návštěvnost jak bývala:)